O nas

PIXO to prężnie rozwijająca się firma. Istniejemy na rynku od 2010 roku. Przez cały okres naszego istnienia zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności z zakresu informatyki. Dziś tworzymy zgrany zespół specjalistów.

Świadczymy usługi polegające na kompleksowej obsłudze i opiece informatycznej dla firm. Zajmujemy się serwisowaniem sprzętu komputerowego, doradztwem w jego zakupie jak również konfiguracją i konserwacją. Instalujemy sieci i wykonujemy szereg innych usług związanych z obsługa informatyczną.

Naszą intencją jest udzielanie profesjonalnej obsługi informatycznej, administrowanie systemami informatycznymi, dostarczanie rozwiązań i realizowanie projektów samodzielnie lub w ramach pakietów godzinowych IT. W ramach naszych usług zapewniamy bezpieczeństwo systemom przez 24 godziny na dobę.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług informatycznych, prowadzących do zwiększenia efektywności działań naszych Klientów oraz uzyskania przewagi nad konkurencją. Outsourcing IT pozwala zwiększyć efektywność prowadzonego biznesu, dzięki dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań i usług IT. Pragniemy pomagać naszym Klientom w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez zastosowanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz dostarczanie kompleksowej oferty, aby nie musiał tracić czasu na poszukiwanie poszczególnych komponentów systemu informatycznego bądź usług wdrożeniowych u wielu dostawców.